Kadra i program obozu

Zobacz czego nauczysz się na obozie

🎤 Kadra obozu

O warsztaty teoretyczne i praktyczne zadbają profesjonaliści. Podczas obozu spotkacie członków zespołu agencji kreatywnej mindapple™ z Gdyni, ale to nie wszystko! Nasz obóz odwiedzą także inne persony ze świata marketingu, którzy przyjadą dzielić się swoją pasja i wiedzą.

Kadra Marketing Camp’u to ludzie z pasją i doświadczeniem. Dbamy, o to aby każdy uczestnik obozu czuł się komfortowo i miał jak najlepsze warunki do rozwoju.

Kari

Projektowanie graficzne
Strategia marketingowa
Kierownik obozu

Dorian

Produkcja filmowa
Produkcja zdjęciowa
Wychowawca obozu

Natalia

Social Media
Digital Marketing

Jędrzej

Projektowanie graficzne

Tobiasz

Projektowanie graficzne

Piotrek

Produkcja filmowa
Produkcja zdjęciowa

Julia

Social Media
Digital Marketing

Igor

Social Media
Digital Marketing
 

Czego nauczysz się na obozie?

Szczegółowy program drugiej edycji już wkrótce!

🧠 Marketing to przyszłość

To jedna z najbardziej perspektywicznych branż na świecie. Na naszym obozie dostaniesz solidną dawkę praktycznej wiedzy, która przyda Ci się na studiach czy też w życiu zawodowym. Podczas marketing campu będziemy omawiać różnice, wady i zalety zakładania własnej firmy, pracy na etacie czy też byciu freelancerem. Będziesz mieć okazję, aby zapytać o nasze doświadczenia. Chętnie podpowiemy Ci jak zadbać o swoją przyszłość.

Na jakich programach będziemy pracować?

Znajomość narzędzi do projektowania, obrabiania zdjęć czy montowania filmów, to podstawa. Dzięki dobrej znajomości programów, Twoim jedynym ograniczeniem podczas tworzenia będzie Twoja wyobraźnia. Spokojnie o tym jak dbać o swoją wyobraźnię i kreatywność również dowiesz się na obozie.

Projekty uczestników

Zobacz efekty pracy naszych uczestników!