Kadra obozu

Poznaj naszych prelegentów

Kadra obozu

Goście
specjalni

O warsztaty teoretyczne i praktyczne zadbają profesjonaliści. Podczas obozu spotkacie członków zespołu agencji kreatywnej mindapple™ z Gdyni, ale to nie wszystko! Nasz obóz odwiedzą także influenerzy, operatorzy i inne postacie ze świata marketingu, którzy przyjadą dzielić się swoją pasja i wiedzą.

Poznaj naszych pierwszych prelegentów!

Raper, Freestyl’owiec i TikToker. W niecałe pół roku uzbierał na swoim kanale TikTokowym 800k obserwujących.

To postać, która bardzo płynnie posługuję się słowem, co niejednokrotnie udowodnił nie tylko w internecie, ale również na polskiej scenie Freestyle’owej. Edzio jest dwukrotnym mistrzem Polski WBW, największej bitwy freestylowej w kraju, obronił tytuł jako pierwszy w historii. Daj mu beat i 3 słowa, a on zamieni je w zwrotki rapowe tu i teraz!

Słynie także z wysokiej kultury osobistej i poukładanego systemu wartości. Podczas obozu podzieli się z Wami pro Tipami, jak rozwinąć swojego TikToka, a także poleci na wolno. Co to znaczy? Sprawdźcie na jego kanałach!

Miłosz znany także jako Radzio. Twórca internetowy, TikToker, Influencer. Ponad 800k obserwujących na kanale.

Podczas obozu opowie o tym jak tworzył swój kanał komediowy na TikTok’u i jak działa to narzędzie. Obóz to świetna okazja, aby poznać się z Miłoszem, zbić piąteczkę i zadać mu kilka pytań o to jak zostać twórcą w internecie.

16 letni rysownik i TikToker. W półtora roku uzbierał na swoim koncie ponad 9,5 miliona followersów.

Na TikToku Franek pokazuje swoją artystyczną pasję. Mimo młodego wieku jego prace trafiają do kolekcjonerów w Polsce i na świecie. Sukces w social mediach zawdzięcza głównie nagrywaniem w swojej niszy oraz dbaniem o dobrą jakość filmów. Jedno z jego video jest 2 najbardziej popularnym tiktokiem na świecie (ponad 47 mln polubień).

Podczas obozu odpowie na Wasze pytania dotyczące tego jak się wybić i nieco o algorytmach.

Założycielka Szkoły Tańca SIEMANKO, marka osobista w social mediach, przedsiębiorca, prawnik, tancerka, organizatorka największych w Polsce wydarzeń i obozów tanecznych, koordynatorka projektu i redaktor inicjujący książkę Flávio Paixão.

Domi podczas obozu będzie dzieliła się z Wami wiedzą związaną z tworzeniem marki osobistej, influence marketingu, a także dobrymi nawykami w biznesie.

Dominika, to chodząca inspiracja, która nieustannie rozwija, i powołuje do życia nowe projekty. Podczas wykładów podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i najlepszymi tipami, które przynoszą efekty w jej działaniach.

Współzałożyciel agencji kreatywnej mindapple™, w której oprócz digital marketingu, zajmuje się częścią produkcji contentu, a dokładniej zdjęciami i wideo.

Jego specjalizacją jest film, który pierwotnie jako hobby, szybko ewoluował w pasję a później sposób na życie. Pierwszy film zrobił w 2010 roku. Szukał swojego miejsca biorąc udział w wielu ogólnopolskich festiwalach filmowych. Dzisiaj jego konikiem są krótkie formy, a na koncie ma realizacje dla Volvo Trucks Polska, Open’er Festiwal czy rapera Young Igi.

Dorian podczas obozu powie Wam jak zacząć przygodę z filmem, pokaże kilka sztuczek, które ułatwią Wam montaż oraz odpowie o najważniejszych zasadach, które sprawiają, że film jest dobry.

Współzałożycielka agencji marketingowej mindapple™, strateg marketingowy, organizatorka wydarzeń i obozów dla młodzieży, graphic designer, tancerka, choreografka i współzałożycielka podcastu „Wyrwane z Contestu”.

Od 2018 roku prowadzi agencję kreatywną mindapple™ w Gdyni. Na codzień eksploruje szerokie obszary marketingowe – od tworzenia strategii, namingu, identyfikacji wizualnej, po wdrożenie marki na rynek oraz budowanie świadomości, siły i rozpoznawalności marek.

Zajmuje się także projektowaniem kampanii reklamowych Social Media ADS (Facebook i Instagram). Poza biurem możecie ją spotkać na sali tanecznej, gdzie tańczy Hip-Hop freestyle lub zajmuje się kreowaniem choreografii i przygotowywaniem na zawody ekip tanecznych.

Paweł Prozi, to gość, który jak był mały to wpadł do kotła i ma tyle energii, że nie pomieścił jej w jedną pasję. Paweł jest fotografem, zajmuje się produkcją filmową, jest podróżnikiem, tancerzem i organizatorem kreatywnych projektów 🧠

Podczas obozu poprowadzi z Wami warsztaty praktyczne i teoretyczne z zakresu influencer marketingu, produkcji filmowej i zdjęciowej. Opowie także o swoim projekcie Dancetrotter – będzie grubo!

Producent video, operator kamery i drona. Najwięcej inspiracji czerpie z muzyki i ruchu. Lubi zarówno nowinki technologiczne jak i starocie w szczególności aparaty i kamery.

Zna branże video z różnych stron, bo pracuje zarówno przy dużych produkcjach jak i na małych niekomercyjnych planach.

Miał okazje tworzyć content dla takich marek jak Adidas, empik, OPPO czy Bank Pekao.