Projekty uczestników

zrealizowane podczas obozów

🎥 Plan zdjęciowy

Plan zdjęciowy to zawsze mnóstwo organizacji i umiejetność szybkiej reakcji na sytuację. W całym procesie produkcji filmowej bierze udział kilka, kilkanaście a czasami kilkadziesiąt osób. Teamwork i dobry podział obowiązków to podstawa.

Taki plan zorganizowaliśmy również na pierwszej edycji Marketing Camp’u. Uczestnicy mieli okazję przekonać się, w jakiej roli czują się najlepiej. Reżyser, oświetleniowiec, operator, a może montażysta?

Napad na bankiet

Zobacz film zrealizowany przez uczestników pierwszej edycji.

📱 OPPO Challenge

To był dzień pełen wrażeń 🏕🧠📸 Oppo Challenge, to fotograficzne wyzwanie w terenie. Nasi uczestnicy dostali 8 różnych tematów, które musieli sfotografować za pomocą smartfonów OPPO 📱

Zobacz jak im poszło

Obejrzyj film

Zobacz relację z dnia OPPO Challenge, które poprowadził Prozi. Było kreatywnie!

Dzień z agencją marketingową mindapple™

Tego dnia uczestnicy spędzili cały dzień z agencją marketingową mindapple™. Zespół przygotował dla uczestników challenge, który polegał na stworzeniu kampanii reklamowej butów marki FILA.

Do ich zadań należało opracowanie strategii marketingowej, określenie grupy docelowej, wyprodukowanie zdjęć i filmów oraz przygotowanie treści posta promującego. Efekty pracy uczestników przekroczyły nasze oczekiwania. Świetna praca zespołowa i masa kreatywności – zobaczcie sami.

Dzień z agencją

Obejrzyj zwycięski film przygotowany przez jedną z drużyn!

Odtwórz wideo

🖥️ Zaprojektuj plakat

Podczas trzeciej edycji obozu Jędrzej z naszego zespołu poprowadził warsztaty z projektowania plakatów. Sprawdźcie rezultaty!